• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
16 лип. 2021 р.

В дитинстві тобі було цікаво: що там, де небо зустрічається із землею? Якщо постійно їхати на зустріч сонцю – куди дістанешся? Скільки потрібно часу, щоб дістатися центру Європи або Великої китайської стіни? І якщо дістався, то скільки потрібно часу, щоб пройти по всій Великій стіні?

Уві снах ти мандрував світом та бачив великі країни й чарівні краєвиди, підіймався у гори та опускався у печери. Ти намагався вирахувати як краще об’їхати світ – на човні або велосипеді, а може швидше на повітряній кулі? Ти із захопленням розглядав глобус та мріяв побачити весь світ. А ще ти чітко знав, що тобі треба взяти у мандрівку! Прийшов час втілювати мрії у життя!

Якщо це про тебе – ми чекаємо тебе на навчання на освітню програму «Туризм» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти!

Туристична галузь відіграє велику роль у розвитку економіки країни. Галузь швидко розвивається, висуваючи жорсткі вимоги щодо кваліфікації фахівців з туристичної діяльності, оскільки саме кваліфіковані кадри в туристичному бізнесі є одним із ключових чинників успіху.

Сучасний стан розвитку ринку праці в цій галузі потребує гармонійного поєднання теоретичної та практичної підготовки, а також суттєвої мовної підготовки випускників, які матимуть підприємницькі навички, будуть здатні працювати ініціативно та креативно, розуміючись в особливостях будь-якої країни, її національних традиціях та культурних звичаях її народу.

Лише твоя наполегливість та бажання познайомитися із сучасними досягненнями в сфері туризму дадуть змогу опанувати практичні інструменти вирішення професійних питань туристичного обслуговування; набути навичок розробки, просування та реалізації туристичних  продуктів та послуг, бізнес-проєктування та ефективної організації діяльності підприємств туристичної сфери. Поєднання фахових, юридичних та гуманітарних дисциплін сприятиме вихованню правосвідомості та поваги до закону, толерантності та поваги до мультикультурності  під час вирішення професійних завдань у галузі туристичного обслуговування. Викладачі доведуть тобі міжнародний контекст організації туристичних подорожей та окреслять сучасні тенденції розвитку міжнародного туризму.

Під час навчання у тебе буде свобода вибору додаткових курсів, які ти обиратимеш згідно з власними інтересами та уподобаннями: чи то організація міжнародного туризму; чи то організація ділового туризму, а може спортивного чи релігійного, зеленого чи промислового. А можливо та забажаєш розвивати національну санаторно-курортну галузь, бо в нас не тільки родюча земля, але й цілюща природа. Це буде твій вибір!

Більш детально з описом освітньо-професійної програми можна ознайомитись за посиланням