• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
15 лип. 2021 р.

З дитинства ти не був балакучим. Із захопленням слухав чужі історії. У когось вони були радісними і ти радів разом із героями розповіді. У когось була сумна історія і ти переймався, з превеликим болем співчував оповідачеві та намагався віднайти слова, що змогли б вгамувати біль та полегшити страждання. Тобі довіряли секрети, бо знали, що ти ні за що нікому не розкажеш чужих таємниць. Ти завжди був поруч, коли потрібно, вислуховував та допомагав і словом, і ділом.

Йшли роки і ти розумів, що тобі подобається допомагати людям, шукати мотиви їх вчинків, не має значення поганих або хороших. Ти шукав відповіді: чому саме так поступив твій однокласник? Чому стосунки бувають легкими, радісними і навпаки? Що треба робити, коли дуже боляче, як облегшити цей біль? Як зняти напругу та пережити стрес?

Якщо це про тебе – ми чекаємо тебе на навчання на освітню програму «Психологія» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти!

Знання психології відіграє важливу роль в житті людини та суспільства в цілому. Вони роблять життя яскравішим, успішнішим і щасливішим, допомагають людині реалізувати свої можливості, краще пізнати себе й оточуючих, стати впевненішим в собі, оволодіти на високому рівні комунікативними навичками, ефективно вирішувати професійні та особистісні проблеми.

За чотири роки навчання ти отримаєш знання щодо психічних явищ, їх виникнення, функціонування та розвитку; поведінки, діяльності, вчинків; взаємодії людей у малих і великих соціальних групах; психофізіологічних процесів та механізмів, які лежать в основі різних форм психічної активності. Отримаєш навички розробляти диференційовані заходи психологічної підтримки осіб, які опинилися в тяжких життєвих обставинах та обставинах, що травмують психіку – тероризм, міграція населення в зоні воєнних дій, техногенних катастроф та природних катаклізмів.

Все буде залежати від тебе та твого бажання вчитися і стати фахівцем,  здатним аналізувати психологічні властивості, стани та психічні процеси різних видів діяльності індивідів та груп, спроможним сформувати установки на позитивний, здоровий спосіб життя та ефективну взаємодію, працювати з професійними ризиками в різних видах діяльності.

Під час навчання в тебе буде свобода вибору додаткових курсів, які ти обиратимеш згідно з власними інтересами та уподобаннями: чи то дитяча психологія та психологія освіти; чи то виробнича психологія та психологія професійної діяльності; чи то медична психологія та психологія реабілітації. А можливо та забажаєш поглибити знання щодо сімейного консультування та практичної психології. Це буде твій вибір!

Більш детально з описом освітньо-професійної програми можна ознайомитись за посиланням