3 лип. 2021 р.

Шановний Олеже Вікторовичу! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Якщо людина працює за покликанням, займається своєю справою, вона обов’язково досягає вражаючих результатів. Вже багато років Ваше життя та професійна діяльність пов’язана з наукою та освітою! Ваші особисті досягнення як науковця та педагога вражаючі! Велика кількість ваших вихованців розбудовують правову та демократичну державу, забезпечуючи охорону прав і свобод громадян нашої країни.

Виховати творчих, самодостатніх, впевнених в собі людей, які в своїй сьогоднішній роботі передбачали б віяння завтрашнього дня, – непросте завдання. Але Ви з Вашим безцінним професійним досвідом та педагогічною майстерністю впевнено досягаєте мети та готуєте талановитих, обдарованих та відданих професії юриста фахівців.

Завдяки Вашим величезним зусиллям, цілеспрямованості, невичерпної енергії Університет розвивається і, ми впевнені, стане одним з найкращих закладів освіти, в який завжди хочеться повертатися.

Прийміть наші щирі вітання з днем народження. Дозвольте побажати Вам подальших творчих успіхів, наукових здобутків, талановитих вихованців, світлих думок і нових звершень! Нехай повага колег, любов близьких і надалі будуть для Вас тією цілющою силою, що дає натхнення та енергію для здійснення найсміливіших задумів і планів!

Від душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і життєвого оптимізму!

Нехай кожен Ваш день буде наповнений радістю, хай не вичерпується заряд Вашої бадьорості, нехай завжди будуть сили для нових ідей!

Колектив Дніпровського гуманітарного університету