29 черв. 2021 р.

У межах соціального проєкту «Fin4youth» у Дніпропетровській області відбувся конкурс есе з фінансової грамотності для студентської молоді, за результатами якого для переможців організована фінансова гра «CashFlow», яка відбулася 26 червня 2021 року на базі НТУ «Дніпровська політехніка».

Окрім можливості прокачати свої скіли з фінансової грамотності у грі, переможці конкурсу мали змогу познайомитися з фахівцем з фінансової грамотності – Яною Федорякою, яка проводила гру та підтримувала гравців своїми знаннями.

Яна Федоряка – фахівець з фінансової грамотності, авторка проєкту «Fin4youth», постійно проводить ігри «CashFlow», а також навчає фінансової грамотності школярів та студентів в приватних школах і вишах міста Києва.

Основна суть гри «CashFlow» – фінансова грамотність, завдяки якій молодь отримує знання та досвід як правильно розпоряджатися своїм прибутком, грамотно інвестувати кошти, підвищити свій пасивний дохід та скільки можна отримати пасивного доходу з нерухомості, бізнесу, акцій та ін.

Після закінчення гри переможці конкурсу обмінялися фідбеком про гру, отримали пораду та слова вдячності від фахівця, а також отримали сертифікати соціального проєкту «Scholarhip».

Однією з цих переможців була студентка нашого університету – Катерина Фабʼянчук, яка навчається на факультеті туризму та готельно-ресторанної справи. Бажаємо успіхів переможниці та сподіваємося, що фінансова грамотність стане корисним інструментом для полегшення процесу управління особистим бюджетом та в майбутній професійній діяльності.

Маємо надію, що ця перемога не остання в ланах студентської молоді університету.