28 черв. 2021 р.

Цього літа Україна святкує два визначних ювілеї: 28 червня – двадцятип’ятиріччя з дня прийняття Конституції України, а 24 серпня – тридцятиріччя проголошення незалежності нашої держави.

Багато це, чи мало? В межах тисячоліть – це зовсім маленький історичний проміжок часу, але для нас, українців, це досить поважний вік для нашої держави та її Основного Закону.

Вітаючи всіх зі святом, хочемо наголосити, що саме Конституція стала консолідуючим актом для нашого суспільства; саме вона закріпила найважливіші принципи побудови держави – гуманізм, демократизм, верховенство права, законність; саме, завдяки їй ми маємо реальні можливості реалізувати свої права та свободи в різних сферах нашого життя.

Колектив кафедри права бажає всім злагоди, миру та взаєморозуміння, які б сприяли подальшому розвитку та розбудові нашого спільного дому – України.

Колектив кафедри права