• Приєднуйся:
  •  
22 черв. 2021 р.

У червні цього року Дніпровський гуманітарний університет уперше направив на трьохмісячне міжнародне стажування до Італії 10 студентів, які навчаються за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

Студенти проходять стажування у готелях, барах, ресторанах, піцеріях на півдні Італії. За результатами стажування кожен з них отримає сертифікат щодо проходження міжнародного стажування.

Проходження стажування в Італії надасть можливість студентам опанувати фаховими компетентностями у сфері гостинності відповідно до міжнародних стандартів; закріпити знання та відпрацювати навички, отримані під час навчання в університеті; навчитися працювати в багатонаціональних командах та з клієнтами з різних куточків світу; оволодіти базовими знаннями з італійської мови. Подібний досвід високо цінується в будь-якій країні та будь-якій організації, і може стати візитною карткою всього портфоліо наших студентів.

Міжнародне професійне стажування  – це здобуття унікальної освіти, поєднання цікавої роботи, культурної просвіти, вивчення іноземної мови, відпочинку і чудовий додаток до резюме. Саме випускників з таким потенціалом хочуть бачити роботодавці не тільки в Україні, а й в усіх куточках світу. Крім того, це унікальна можливість побачити Італію, отримати нові знайомства та ділові контакти.

Побажаємо нашим студентам успішно пройти стажування та гідно представити Дніпровський гуманітарний університет!