17 черв. 2021 р.

16 червня 2021 року на базі Дніпровського гуманітарного університету відбулося засідання круглого столу всеукраїнського масштабу на тему: «Актуальні проблеми напрямків психологічної роботи в закладах вищої освіти».

На засіданні підіймалися проблемні питання стосовно адаптації здобувачів вищої освіти в умовах дистанційного навчання, порушення ієрархії в системі «викладач – здобувач». Особливу увагу учасники засідання круглого столу приділили розвитку мережі психологічних служб як структурного підрозділу у створенні психологічного стресостійкого середовища та формуванні безпечних умов навчання та роботи.

Проректор з навчальної та наукової роботи Тетяна Алфьорова зазначила, що такий захід відбувся вперше в Україні та побажала плідної роботи. У своїх виступах учасники круглого столу обговорювали питання трансформації психологічної роботи у закладах вищої освіти. Ірина Спіріна, доктор медичних наук, професор акцентувала на питаннях розмежування функцій психотерапевтів та медичних психологів при організації психологічних служб.

В обговоренні питань взяли участь Віктор Мушинський заступник директора Дніпропетровського обласного методично-ресурсного центру, завідувач Центру психолого-адрагогічних технологій, керівник психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області, Євгенія Курагіна голова Громадської організації «Асоціація психологів вищої школи України», керівники психологічних служб та науково-педагогічний склад закладів вищої освіти міст Дніпра, Києва, Миколаєва, Чернівців, Полтави, Сум та інших куточків нашої країни.

Модератором заходу була Вікторія Корсунська старший викладач факультету права та психології.

Учасники з вдячністю залишали освітній простір з побажанням наступної зустрічі.