• Приєднуйся:
  •  
11 черв. 2021 р.

10 червня у Дніпропетровській обласній державній адміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації відбулося нагородження науково-педагогічних працівників міста Дніпра з нагоди відзначення Дня науки.

В урочистому заході приймали участь і науковці Дніпровського гуманітарного університету – Олена Юдіна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу і Микола Потіп, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри права, голова ради молодих вчених нашого Університету.

Привітала освітян заступниця очільника області Ольга Горб, яка вручила запрошеним науково-педагогічним працівникам подарунки за вагомі досягнення у професійній діяльності та значний внесок у наукові дослідження. Серед нагороджених була й Олена Іванівна Юдіна, яка за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу Дніпропетровщини і України та з нагоди Дня науки отримала від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації грамоту та цінний подарунок.

На завершення урочистостей учасники заходу зробили пам’ятне фото і продовжили спілкування в неформальній обстановці.

Колектив Університету вітає пані Олену з відзнакою та бажає сил та наснаги, невичерпної енергії та міцного здоров’я, плідної праці, нових звершень та професійних досягнень.