10 черв. 2021 р.

8 червня на базі Юридичної клініки «Правова допомога» Дніпровського гуманітарного університету відбувся воркшоп «Врегулювання конфліктів за принципами Інженерії Порозуміння» в рамках проєкту «Діалог задля вирішення конфліктів».

Спікером заходу була Людмила Єхалова, викладач факультету права та психології, Інженер Порозуміння.

Під час заходу учасники занурилися в атмосферу ненасильницької комунікації, відпрацювали навички використання новітніх інструментів для  трансформації деструктивних конфліктів, відновлення соціальних зв’язків та мирної співпраці. Особливу увагу було приділено навичкам усвідомлення у конфлікті. Було продемонстровано на практиці, як ці знання сприяють налагодженню ефективної комунікації на особистому та суспільному рівнях.

Дякуємо спікеру заходу за високоякісний, продуктивний, цікавий та насичений захід, який гармонійно поєднав в собі теоретичну та практичну частини.

Сподіваємося, що ця абсолютно унікальна і виправдана ідея проведення занять у подібному форматі набуде подальшого розвитку та сприятиме набуттю професійних комунікативних навичок учасникам семінару – майбутнім юристам та психологам.