9 черв. 2021 р.

Від імені ректорату та від себе особисто вітаю вас із 18-річчям Дніпровського гуманітарного університету. Саме 9 червня 2003 року був створений Університет на підставі реєстрації Виконавчим комітетом Дніпровської міської ради та отримання ліцензії Міністерства освіти і науки України на право надання освітніх послуг з підготовки фахівців для різних галузей народного господарства.

За роки існування в Університеті склалися певні традиції, які об’єднують колектив однодумців – науково-педагогічних працівників та студентів. Атмосфера університету дозволяє кожному членові колективу почувати себе комфортно та реалізовувати свої власні наукові, творчі та інтелектуальні здібності.

Випускники Університету зарекомендували себе висококваліфікованими фахівцями, чиї знання та навички, отримані у закладі освіти, однаково затребувані як приватними, так й державними організаціями та установами.

Науковці та студенти Університету завжди прагнуть до нових досягнень. Співробітники роблять все можливе для розвитку закладу. Ця кропітка щоденна робота визначає майбутнє нашого Університету та наших студентів.

Нехай Університет та його колектив і в подальшому успішно вирішує завдання з підготовки конкурентоздатних фахівців, продовжує стрімко розвиватися та займати достойні позиції у престижних вітчизняних рейтингах, постійно удосконалює освітній процес, розвиває та зміцнює міжнародні зв’язки, створює прекрасні можливості для формування компетентностей, особистісного зростання та творчої реалізації молоді.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, удачі, нових досягнень на благо нашого Університету та України!

Ректор  Олег Кириченко