2 черв. 2021 р.

Колектив університету вітає Вас з призначенням на посаду проректора з навчальної та наукової роботи.

Бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності, невичерпних сил, нових ідей та відкриттів, мудрих та далекоглядних рішень, які допоможуть реалізувати поставлені завдання та здійснити задумані плани.

Нехай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашого закладу освіти. Нехай завжди Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце. Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів та подальшому розвитку університету.

Нехай непроста робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.