21 трав. 2021 р.

20 травня студенти Дніпровського гуманітарного  університету взяли участь у майстер-класі з приготування італійської піци від президента Асоціації U.C.M. – Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy» Паоло Брешиа за програмою «Культура італійської кухні». Захід відбувся на базі Університету митної справи та фінансів у рамках Двосторонньої угоди про партнерство з організації міжнародної практики  між ДГУ та Асоціацією U.C.M. – Italy.

Організатори майстер-класу розподілили студентів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» на групи: помічники шефа і піцайоло та офіціанти. Перша група ознайомилася з особливостями приготування традиційних італійських страв, тонкощами вибору продуктів і кропіткою роботою на кухні ресторану. Під керівництвом досвіченого шефа хлопці та дівчата натхненно готували піцу «Б’янка». У процесі створення кулінарного шедевру президент Асоціації Паоло Брешиа спілкувався італійською, що стало чудовою можливістю для студентів покращити свої розмовні навички.

«Ми із захопленням спостерігали за роботою відомого італійського шеф-кухаря і його талановитої команди. Отримали неймовірне задоволення від участі у процесі приготування страв. Паоло Брешиа  розповів нам цікаві факти про оливкову олію, борошно та кухонне устаткування. Він пояснив, яким повинен бути справжній професіонал», – поділився враженнями студент І курсу факультету туризму та готельно-ресторанної справи Дмитро Зенін.

Друга група слухала лекцію від юніор-тьютора проєкту Аліни Добрелі. Вона поділилася досвідом роботи на півдні Італії, розповіла про правила сервіровки столу, особливості італійського менталітету та мистецтво роботи офіціанта. А студенти отримали чудову нагоду випробувати нові знання на практиці.

Після проведення майстер-класів відбулося урочисте вручення Паоло Брешиа диплому «Почесного професора Дніпровського гуманітарного університету» та підписання студентами ДГУ контрактів щодо проходження практики в Італії.