30 трав. 2021 р.

Повторювати вивчені на заняттях італійські слова, запам'ятовувати нові, тішити родину блюдами італійської кухні, які готували за час майстер-класів, збирати речі та уявляти заходи сонця на Адріатичному або Іонічному морях... Підготовка та відбір 11 студентів нашого університету для проходження практики в ресторанах на півдні Італії закінчилася підписанням контрактів. Ректор Дніпровського гуманітарного університету Олег Кириченко тепло подякував Paolo Brescia – presidente Associazione U.C.M. – Italy «Unione Cuochi del Mediterraneo» Foggia (Італія) за внесок у підготовку спеціалістів готельно-ресторанної справи, побажав успіхів практикантам та висловив впевненість, що з вересня меню університетського кафетерію поповниться блюдами італійської кухні, які приготують досвідчені фахівці.