29 трав. 2021 р.

Цього року святкуємо 25-річний ювілей Конституції України.

28 червня 1996 року, після досить тривалої та кропіткої роботи, Верховна Рада прийняла Основний Закон. З того часу з’явилося свято, яке закріплене в самій Конституції та вважається одним з найважливіших й наймолодших в історії державного будівництва нашої незалежної держави.

Для кожного з нас Конституція України є головним оберегом державності, демократії та соборності України, а для юристів – ще й основним професійним орієнтиром.

Науково-педагогічний склад кафедри права та студенти-юристи факультету права та психології Університету, запросили своїх друзів – майбутніх психологів та фахівців з туризму – приєднатися до святкування Дня Конституції України. Студентська рада Університету виступила співорганізатором заходу.

Святкові заходи відбувалися у формі квесту, в якому взяли участь чотири команди: «Комета», «Кольорові зебри», «Дельфіни» та «Оптимісти». Члени команд із задоволенням розв’язували завдання, які стосувалися історії прийняття, порядку реалізації, форми та змісту Конституції України.

В ході квесту його учасники мали можливість показати знання Конституції України. Ігрові методи дали змогу дізнатися більше інформації про своїх одногрупників; спробувати себе в ролі юриста, пояснюючи простими словами юридичні терміни та положення Конституції, та в ролі детектива, будуючи логічні ланцюжки під час розгадування ребусів. Квест виявився не тільки пізнавальним заходом, а ще й корисним тренажером для удосконалення швидкого вирішення логічних задач і виконання завдань.

Саме під час квесту учасники зрозуміли, що таке командна гра та злагодженість всіх учасників. Робота разом допомагає досягти успіху у будь-якій справі. Перемогла команда «Комета», набравши найбільшу кількість балів за результатами усіх запропонованих конкурсів.

Але позитивні враження, незабутні спогади, величезне задоволення від спілкування й солодкі призи отримали усі учасники змагань та організатори святкового заходу.

Дякуємо авторам та організаторам квесту за цікаві конкурси, позитивну атмосферу, яка захопила учасників та всіх присутніх від самого початку, подарувала гарний настрій, і при цьому допомогла пізнати нове, розвити логічне мислення та уяву!