28 трав. 2021 р.

В Дніпровському гуманітарному університеті відбулося планове засідання наукового гуртка «Правознавець» кафедри права факультету права та психології,  організоване й проведене доцентом Лілією Лабенською.

Участь у засіданні взяли викладачі кафедри права, постійні члени гуртка, а також всі студенти-юристи, хто цікавиться науковою складовою правових питань протидії домашньому насильству, попередженням та розслідуванням злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності. Основними були теми кримінальної відповідальності за порушення статевої недоторканності та статевої свободи й особливості доказування таких злочинів слідчими органами.

З доповідями виступили викладач кафедри права Максим Тімочкін та студенти Анастасія Пшенична, Євгеній Богатинський і Тетяна Бойко.  Учасники заходу  активно долучилися до обговорення теми.

Підводячи підсумки засідання, учасники дійшли висновку, що багатогранність правових питань протидії сексуальному насильству та попередженню й розслідуванню злочинів проти статевої свободи і недоторканності особи потребують змістовного наукового дослідження фахівцями в галузі права. Кожен, хто зацікавлений в удосконаленні правових механізмів захисту статевої недоторканності та свободи особи, має можливість зробити свій внесок у вигляді наукового дослідження, підготовивши тези доповідей, наукових статей або наукових робіт. Доповіді можуть бути використані в подальшому як основа для поглиблених наукових досліджень, таких, як наукові статі та курсові й кваліфікаційні роботи.