• Приєднуйся:
  •  
28 трав. 2021 р.

Все більшої популярності серед студентства набирає активний спосіб життя та дбайливе ставлення до власного здоров’я. Саме здорова та активна молодь – найголовніший скарб нації. З метою пропагування здорового способу життя та активного відпочинку серед студентства в університеті проводився чемпіонат з настільного тенісу. Гра виникла ще у ХVI столітті в Англії та Франції, але до наших днів вона залишається найпопулярнішим та «привілейованим» видом спорту. За п’ять століть правила гри майже не змінилися, але інвентар та «поле для гри» зазнали суттєвих змін. В нашій країні бурхливий етап розвитку настільного тенісу розпочався після набуття Україною незалежності. З кожним роком число її прихильників зростає. У настільний теніс грають всюди - в офісах, на спортивних майданчиках, у міських двориках та парках, у спортивних комплексах на спеціально облаштованих майданчиках. Вік гравців - від школяра молодшого віку до пенсіонера.

Викладачі кафедри менеджменту та туристичної діяльності факультету туризму та готельно-ресторанної справи були ініціаторами та організаторами цього чемпіонату. У змаганнях взяли участь збірні команди спеціальностей у складі 5 гравців (3 юнака та 2 дівчини). Змагання проходили за коловою системою.

 Підтримати свої команди прийшли однокурсники та одногрупники учасників, батьки та всі бажаючи вболівати за команди та розділити радість перемоги.

За підсумками змагань авторитетне журі визначило переможців.


Вітаємо переможців та всіх учасників змагань, бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!