27 трав. 2021 р.

Під такою назвою відбулася зустріч представників юридичних професій, викладачів та студентів, які в межах освітнього проєкту «Workshop абітурієнта «Таємниці професії» презентували школярам спеціальність «Право»

Спікером заходу виступила завідувач кафедри права факультету права та психології Тетяна Лежнєва.

Під час зустрічі учасники намагалися відповісти на питання: які ж посади вимагають юридичної освіти, які особисті якості повинен мати юрист, а також переваги та недоліки цієї цікавої професії.

Вибір професії дуже відповідальний етап становлення особистості, до якого треба підходити обдумано та серйозно. Треба враховувати особисті якості, власні інтереси. Необхідно також проаналізувати їх відповідність вимогам професії, а також перспективам особистісного розвитку в професії та кар’єрного зростання. Саме цей етап намагалися пройти учасники зустрічі під час «Мозкового штурму», в якому вирішували ребуси на юридичну тематику, а також змагання в інтелектуальній грі «Найрозумніший».

Завдання, що запропонувала модератор пані Тетяна, вимагали знань правознавства та логічного мислення. Гра настільки захопила учасників зустрічі, що навіть запрошені гості та викладачі навипередки та на рівні школярів, які приймали участь, намагалися вирішити ребуси. І саме в такій ігровій формі учасникам стало зрозуміло, що професія юриста вимагає наявності логічного мислення, уміння працювати в команді, поважати чужу думку, а також здатності навчатися впродовж всього життя. І найголовніше – юрист має бути завжди напоготові прийти на допомогу, захистити права та обов’язки, бути логічним та переконливим, дотримуватись етичних принципів професійної діяльності юриста та поважати закон.

Дякуємо організаторам зустрічі за нестандартний формат донесення інформації, інтерактивну форму та цікаві завдання, які змушували всіх присутніх замислитися над головною метою професійної юридичної діяльності, а діючих юристів переконатися в правильності власного вибору, який вони зробили багато років тому.