24 трав. 2021 р.

Вишивка – це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, духовних устремлінь, інтелекту нашого народу.

Студенти, викладачі та працівники університету активно долучилися до загальноукраїнських заходів. Адміністрація університету привітала всіх учасників зі святом. Організували захід викладачі кафедр прикладної лінгвістики та соціально-гуманітарних дисциплін. Зустріч складалася з двох частин: перша відбулася в бібліотеці університету та уособлювала собою інформаційний блок, на якому були озвучені історія вишивки як на українському, так і міжнародному рівні; друга частина поєднала в собі екскурсію з елементами лекції, де всі бажаючі мали можливість побачити твори мистецтва та оцінити їх якість.