13 трав. 2021 р.

13 травня за спільної ініціативи Дніпровського гуманітарного університету і партнера УМСФ – Асоціації U.C.M. – Italy та школою італійської кулінарії  «Settima Luna – Informazione» – відбувся майстер-клас з вивчення основ традиційної  італійської кухні.

Для проведення заходу до Університету завітала італійська делегація на чолі з президентом Асоціації Паоло Брешиа. На заході були присутні регіональний представник, менеджер проєкту Асоціації  Олександр Колбаса, тутори проєкту Аліна Добреля та Анатолій Полосін.

Натхненні традиціями італійської кухні, учасники майстер-класів готували та презентували середземноморські страви.

Дніпровський гуманітарний університет висловлює щиру подяку Асоціації U.C.M. - Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів» та всім учасникам за підготовку і проведення майстер класу.