17 трав. 2021 р.

15 травня відбулася зустріч, присвячена презентації професії «психолог». У заході взяли участь викладачі кафедри психології факультету права та психології, які поряд із викладацькою займаються професійною діяльністю та допомагають віднайти душевний спокій, вихід із кризової ситуації, прийняти правильне рішення. Спікери заходу довели присутнім, що затребуваність психологів останнім часом стрімко зростає. Люди зрозуміли, що проблеми у взаєминах із другою половиною, труднощі підліткового віку, корпоративна культура та адаптація персоналу – ці та багато інших проблем буває складно подолати без допомоги фахівця, який допомагає знайти гармонію, краще зрозуміти близького, швидко віднайти вихід із напруженої ситуації, адаптуватися до нових умов професійної діяльності. Цікавими були методики роботи з панічними атаками, що презентував модератор заходу Максим Реуцький. Учасниками зустрічі активно обговорювалися всі позитивні та негативні сторони професії, а також види професійної діяльності, де затребувані знання психології.

Досить пізнавальним став майстер-клас від Тараса Марченка, який довів, що прийняття правильних рішень – це мистецтво. Учасники майстер-класу активно дискутували щодо правильності чи неправильності прийнятих особистих рішень. І саме відповіді на питання «Чи можливо не припуститися помилок у найважливіших рішеннях? Чи можливо завчасно спрогнозувати наслідки дій і вчинків, зумовлених цими рішеннями?» За підсумками майстер-класу учасники дійшли одноголосної думки, що для оволодіння мистецтвом прийняття правильного рішення необхідно щонайменше, розуміти себе, знати особливості та психологічні механізми прийняття рішень та зважати на фактори, які впливають на наш вибір.

На останок учасники спробували виразити емоції через музику та тіло завдяки методиці, яку презентував випускник університету, а зараз – практикуючий психолог – Сергій Молчанов. Під запальні ритми присутні намагалися справитися з негативними емоціями та знайти спосіб самовираження через танцювальні рухи. Саме ця методика визвала живий відгук учасників та дозволила завершити зустріч на позитивній ноті.

Дякуємо модераторам заходу за чудову організацію, а гостям – за активну участь, креативність та цікаву дискусію !