17 трав. 2021 р.

Шановні студенти!

З першого дня навчання в нашому університеті Ваша навчальна діяльність вибудовується індивідуально. Саме Ви створюєте свою освітню траєкторію відповідно до власних інтересів, уподобань та мотивації. В цьому році  викладачі допоможуть Вам зробити вибір, презентуючи вибіркові освітні компоненти. Під час презентацій, які стартують 18 травня, Ви отримаєте інформацію щодо змісту та ролі тієї або іншої навчальної дисципліні в системі підготовки висококваліфікованого фахівця. Викладачі доведуть тематику запропонованих для вибору дисциплін, а також «правила гри» під час їх вивчення.

Пропонуємо всім студентам університету скористатися правом на вибір та розбудову індивідуальної траєкторії навчання та обрати освітній компонент згідно з власними інтересами та запитами.

З описами вибіркових освітніх компонентів можна ознайомитися на сайті в розділі «Навчально-методичні комплекси», а також в бібліотеці університету та на кафедрах.

За результатами презентацій кожен з Вас має визначитись з вибором та до 01 червня написати заяви про включення обраних Вами дисциплін в Індивідуальний навчальний план на наступний навчальний рік.

Марафон презентацій стартує 18.05.2021 за графіком.

Ви обираєте - ми поважаємо Ваш вибір!