13 трав. 2021 р.

12 травня у межах «Школи академічного письма» відбулося чергове заняття на тему «Курсова робота: структурні та мовні особливості». Студенти спільно з викладачами кафедр університету обговорили ключові питання щодо підготовки та написання курсових робіт із різних навчальних дисциплін. Також звернули увагу на структурні особливості побудови тексту наукової роботи та зупинилися на проблемних мовних елементах текстового наповнення.

Окремим питанням розглянули технічні складові оформлення наукових робіт, у тому числі правила створення цитат та посилань на наукові джерела.

Студенти активно дискутували, піднімаючи питання культури академічного письма та принципів академічної доброчесності.

Підсумовуючи заняття, спікер заходу Тетяна Крашеніннікова наголосила на необхідності дотримання наукового етикету та порядності під час створення та захисту подібних наукових праць.

Дякуємо всім учасникам заходу за плідну співпрацю та цікаву дискусію.