• Приєднуйся:
  •  
9 трав. 2021 р.

Дніпровський гуманітарний університет проводить засідання круглого столу «Актуальні проблеми напрямків психологічної роботи в закладах вищої освіти», який відбудеться 16 червня 2021 року.

Співорганізатори круглого столу Український центр науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Громадська організація «Асоціація психологів вищої школи України», кафедра психології Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

До участі у засіданні круглого столу запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, представники психологічних служб закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, наукових установ, громадські організації за напрямом діяльності.

Мета засідання круглого столу

Метою засідання круглого столу є об’єднання зусиль працівників закладів вищої освіти, психологічних служб вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та громадських організацій за напрямом психологічної діяльності, зацікавлених у розв’язанні проблем

Основні тематичні напрями

Проблемні питання адаптації здобувачів вищої освіти в умовах дистанційного навчання.

Порушення ієрархії в системі «викладач – здобувач».

Психологічна служба закладів вищої освіти: досвід роботи та перспективи.

Робочі мови заходу: українська, англійська.

До 01 червня 2021 року учасникам необхідно заповнити реєстраційну картку учасника за посиланням та надіслати тези доповіді на електронну адресу ztolerantnost@gmail.com.

Матеріали здобувачів вищої освіти приймаються лише у співавторстві з науковим керівником.

За результатами роботи конференції буде підготовлено збірник матеріалів у PDF-форматі, який буде надіслано авторам на їх електронну адресу та розміщено на сайті https://dgu.edu.ua/

Участь у засіданні круглого столу та публікація матеріалів безкоштовна.

Засідання круглого столу буде проводитись у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Програма, ідентифікатор та пароль конференції буде надіслано учасникам на електронну адресу. Початок конференції о 1000.

Координатори заходу:

+38 (067) 633 39 74 – Корсунська Вікторія Валентинівна, старший викладач кафедри психологія, mail: ztolerantnost@gmail.com

+38 (063) 990 87 97 – Гарець Надія Олексіївна, старший викладач кафедри психологія, mail: ztolerantnost@gmail.com

Більш детальна інформація за посиланням