27 квіт. 2021 р.

27 квітня 2021 року кафедрою права факультету права та психології Дніпровського гуманітарного університету проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні питання матеріальних та процесуальних публічних правовідносин».

Захід проведено онлайн за допомогою платформи Zoom.

Після вітального слова ректора, доктора юридичних наук, доцента Олега Кириченка учасники семінару презентували свої доповіді. Адвокат, фахівець у сфері кримінального процесу кандидат юридичних наук, доцент Володимир Сліпченко поділився досвідом використання в практичній юридичній діяльності веб-сервісів «Судова влада», «Єдиний державний реєстр судових рішень», «Центральний засвідчувальний орган»; звернув увагу на правові та технічні аспекти листування із застосовування електронного цифрового підпису.

Особливий інтерес викликала доповідь кандидата юридичних наук, доцента Михайла Акімова (Національна академія внутрішніх справ), в якій автор розкрив історичні та сучасні проблеми законів та звичаїв війни в частині заборони обстрілу осіб, які рятуються із повітряних суден парашутами, та відповідальності за їх порушення.

Доктор філософії Катерина Сахарова презентувала наукове дослідження щодо проблем та перспектив медіації в адміністративному судочинстві.

Магістрантка кафедри права Інна Власенко поділилася власним практичним досвідом оскарження постанов приватних виконавців про відкриття виконавчого провадження та навела аналіз висновків Верховного Суду з цього питання.

Доповіді викликали жваве обговорення учасників. Присутні висловили свої міркування з приводу предмету презентованих досліджень та побажання щодо організації наступних наукових заходів кафедри.

Кафедра права та Університет висловлюють щиру вдячність учасникам – науково-педагогічним та практичним працівникам, магістрантам, здобувачам освітнього ступеня бакалавра.

Онлайн-сертифікати учасників

(завантажити та роздрукувати)