• Приєднуйся:
  •  
26 квіт. 2021 р.

Цикл воркшопів відкривали представники туристичного бізнесу та студенти, які навчаються за спеціальністю «Туризм». Модератором заходу виступила Катерина Стоян доцент кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності університету.

Під час заходу туризм був презентований як професія. Представниця туристичної агенції «Олді Тревел» Вікторія Широка, яка є випускницею університету і присвятила своє життя туристичному бізнесу, розповіла, що де б фахівець турагенції не знаходився, він завжди у вирії суспільного життя, у постійному спілкуванні з партнерами, серед різних за світоглядом, характером та звичками клієнтів. Вікторія впевнена, що успіх в цьому бізнесі багато в чому залежить від глибоких професійних знань і умінь, а також від комунікативних здібностей, що дозволяють досягати бажаних цілей в процесі повсякденного спілкування. Жваву дискусію викликали питання форс-мажорних обставин, які можуть звести нанівець всю роботу турагенції, та навички, що необхідні для їх подолання.

Учасникам заходу було запропоновано розробити туристичну послугу з кейсів туристичних локацій різного тематичного спрямування. За підсумками жеребкування присутніми були зроблені перші кроки у професії і презентовані власні екскурсійні тури видатними місцями Дніпра.

За результатами авторських презентацій учасників майстер-класу визначені переможці. Кожний учасник проєкта отримає іменний сертифікат та цінний подарунок.

Естафету майстер-класів приймають психологи. Презентація цієї професії відбудеться 15 травня 2021 року – «Психолог – професія майбутнього?».


Чекаємо на Вас!