23 квіт. 2021 р.

23 квітня відбувся спільний он-лайн тренінг юридичних клінік Дніпровського гуманітарного університету та Університету імені Альфреда Нобеля з фінансової грамотності на тему: «Модельна медіаційна процедура з альтернативного врегулювання спору на ринку фінансових послуг».

Координатором цього заходу виступила Людмила Єхалова, яка є відомим спеціалістом із супроводу та трансформації конфліктів,  Інженерка Порозуміння, психолог, психотерапевт та діючий член Української спілки психотерапевтів.

Під час тренінгу студенти отримали практичні навички вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом та ознайомилися з медіаційною процедурою для врегулювання спорів на ринку фінансових послуг.

На думку майбутніх юристів, спільні заходи між закладами вищої освіти є поштовхом для досягнень, який дає нові знання та спонукає  бути справжніми професіоналами.