22 квіт. 2021 р.

22 квітня в університеті відбулися заходи присвячені Дню психолога – святу, що відмічають українські психологи та люди, які дотичні до цієї професії, 23 квітня.

Цього року кафедра психології факультету права та психології університету влаштувала марафон майстер-класів від досвідчених представників цієї професії – практикуючих психологів та викладачів кафедри.

Свої майстер-класи для студентів університету та всіх бажаючих провели Сиченко Оксана, Реуцький Максим, Трофименко Катерина, Гриценко Ольга, Марченко Тарас та Вікторія Корсунська. Тематика майстер-класів охопила теми, що хвилюють кожного з нас та сьогодні є найбільш гострими для нашого суспільства:

• сімейні кризи: неприємна неминучість чи ресурс;
  • екстрена психологічна допомога: використання методу кататимно-імагінативної терапії;
  • коучинг в психології;
  • проективні методики у роботі з темою відношень;
  • хто хазяїн мого життя;
  • нові друзі, або як підвищити самооцінку сором‘язливій дитині

Учасники майтер-класів розібрали та опрацювали психотерапевтичні практики, що використовуються під час повсякденного вирішення проблем та допомоги людям у кризових ситуаціях, показуючи шляхи й відкриваючи невідомі до того ресурси їх організму і психіки.

Ініціатором та модератором марафону вже кілька років виступає доцент кафедри, психолог, терапевт клієнт-центрованого та поведінкового напряму –Максим Реуцький. У ролі координатора Дня професії цього року виступила студентка 2 курсу факультету права та психології - Петуйкіна Валерія.

Бажаємо висловити подяку всім учасникам марафону майстер-класів – студентам, спікерам та організаторам! Організатори та учасники Дня професії впевнені, що такі маленькі кроки допоможуть кожному знайти своє місце у такій цікавій та різносторонній професії!