20 квіт. 2021 р.

Молодіжна рада Дніпра разом із Дніпровським планетарієм «Planetarium Noosphere» провела інтерактивно-інтелектуальну гру на базі популярної навчальної платформи Kahoot до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Діалог з учасниками  заходу вела начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла та лекторка Дніпровського планетарію «Planetarium Noosphere» Людмила Марченко.

Серед 250 учасників гри були студенти Дніпровського гуманітарного університету. Вони успішно і з великою цікавістю відповідали на питання, пов’язані з темами Всесвіту і освоєння космічного простору людством, гідно представивши студентську інтелектуальну еліту ДГУ на інноваційному міському заході.