15 квіт. 2021 р.

В Університеті розпочала свою роботу експертна група з акредитації освітньо-професійної програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» у складі:

Ляшука Романа Миколайовича, доктора юридичних наук (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького) – керівник експертної групи;

Ілина Любомира Михайловича, кандидата історичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права (Заклад вищої освіти «Університет короля Данила»);

Білоусової Дарини Юріївни (Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Бузькова, здобувач вищої освіти).

В перший день роботи експертної групи відбулися зустрічі з представниками викладацького складу та студентської спільноти Університету. Наразі триває зустріч з представниками роботодавців Дніпровського гуманітарного університету, які налаштовані на подальшу продуктивну співпрацю з університетом.

Колектив Дніпровського гуманітарного університету бажає всім учасникам важливого заходу плідної роботи, активної співпраці, взаєморозуміння та успішних результатів!