• Приєднуйся:
  •  
10 квіт. 2021 р.

Дев’ятого квітня в нашому університеті відбулася перша зустріч  онлайн-семінару, присвяченому актуальній проблемі нашого суспільства – суїцидам серед молоді. Ця проблема сьогодні мало висвітлюється в мас-медіа, їй також недостатньо уваги приділяється науковою спільнотою. І ми одні з перших розпочали обговорення цієї проблеми з молоддю та звертаємо увагу суспільства на її значимість.

Під час зустрічі, провідний фахівець кафедри психології університету, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Ірина Спіріна висвітлила проблему та результати власних досліджень щодо аспектів епідеміології, розвитку суїцидальної поведінки та її різновидностей. Спікер заходу торкнулася також важливих заходів профілактики та реабілітації, що є одним з найважливіших напрямків професійної діяльності психологів та юристів. Під час заходу у слухачів виникли питання з даної тематики, на які пані Ірина дала ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

Підводячи підсумки дискусії, пані Ірина закликала всіх небайдужих долучитись до дослідження цієї проблеми та надання допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах та кризовому стані. Вона запевнила і всі учасники її підтримали, що саме ПСИХОЛОГИ завжди допоможуть розібратися та винайти вихід.