У зв’язку з суттєвим погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з метою запобігання захворювань серед співробітників та здобувачів вищої освіти наказом ректора університету від 09.04.2021 № 34-02 термін організації освітнього процесу у віддаленому (дистанційному) режим подовжений до 20 квітня 2021 року для студентів денної форми навчання.
Для студентів заочної форми навчання заліково-екзаменаційні сесії проводитимуться у змішаній формі (очно-дистанційній) із дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних карантинних обмежень.
Всім бажаємо міцного здоров’я, бережіть себе та своїх рідних!