5 квіт. 2021 р.

В Дніпровському гуманітарному університеті пройшли традиційні  Гончарівські  дні.

2 квітня в ДГУ відбулися культурологічні заходи, присвячені життю і творчості нашого видатного земляка – українського письменника і громадського діяча,  Героя України Олеся Гончара (1918-1995).

Активну участь  в організації  і проведенні заходів  взяли науково-педагогічні працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету права та психології, студенти. Яскравим доповненням святкової атмосфери стала тематична виставка «Вічна зоря в небі України» підготовлена співробітниками  наукової  бібліотеки.

Відбулися кураторські  тематичні години в академічних групах. Студенти відвідали вистави Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

З метою поглиблення знань  студентської молоді про творчість метра української літератури, були проведені  пізнавально-тематичні вікторини.

Організатори переконані, що такі заходи – прекрасна можливість  доторкнутися до літературної спадщини  одного із найбільших представників української художньої прози другої половини ХХ століття – Олеся  Терентійовича Гончара.