31 бер. 2021 р.

Представники Юридичної клініки Дніпровського гуманітарного університету були задіяні у тренінгу для консультантів та кураторів юридичних клінік «Практика консультування щодо захисту прав споживачів фінансових послуг», який проводився на базі Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету.

У заході взяли участь керівник Юридичної клініки Тетяна Алфьорова, викладач-куратор Віктор Татарінов та команда студентів-консультантів – Дмитро Стрижак, Євгеній Богатинський, Анастасія Пшенична, Олександр Гладуш, Олена Капустіна, Михайло Лижин і Вадим Степанченко.

З огляду на карантинні обмеження тренінг відбувався  в онлайн-форматі за допомогою платформи Google-Meet. Програма передбачала участь команд юридичних клінік у підготовці онлайн консультацій з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за відповідним кейсом,результати яких оцінювались експертами – спікерами. Кращі будуть розміщені у електронному збірнику на сторінці юридичної клініки СумДУ та можуть бути використані при допомозі споживачам фінансових послуг  у захисті їхніх прав.

Учасники тренінгу також дізналися про судову практику у сфері фінансових послуг, забезпечення виконання кредитних зобов’язань, особливості розрахунку платежів, штрафні санкції, можливості для захисту прав споживачів фінансових послуг через платформу «ФінСкарга».

Юридична клініка «Правова допомога» висловлює подяку кафедрі міжнародного і європейського права та цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету за чудову нагоду отримати новий досвід у цікавому та пізнавальному заході.