• Приєднуйся:
  •  
30 бер. 2021 р.

 

 

30 березня 2021 року ректором Дніпровського гуманітарного університету Олегом Кириченком та президентом Дніпровського осередку ELSAUkraine Андрієм Жуком підписано договір про співпрацю.

У заході також брали участь проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи Світлана Полякова, декан факультету права та психології Тетяна Алфьорова, начальник навчально-методичного відділу Олена Акімова, начальник відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності Сергій Дубов, фахівець з міжнародних зв’язків Андрій Мірошник та голова студентського самоврядування Артем Мороз.

 

 

ELSAUkraine національне представництво міжнародної, незалежної, неполітичної та неприбуткової організації, що об'єднує студентів-правників та молодих юристів, зацікавлених у науковому та особистому вдосконаленні. ELSA надає ідеальну базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань і спілкування зі студентами, які вивчають право, та юристами з усієї Європи. Сьогодні ця організація є однією з найбільш незалежних студентських об’єднань і представлена у 45 країнах Європи, членами якої є понад 50 000 студентів та молодих юристів, що охоплює понад 300 правничих факультетів.