23 бер. 2021 р.

На кафедрі права  факультету права та психології було проведено дистанційне бінарне заняття з навчальних дисциплін «Нотаріат України» та «Цивільне та сімейне право». Поділитися досвідом нотаріальної роботи запросили приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Ірину Стадник.

Під час заняття Ірина Леонідівна розповіла студентам-правознавцям про особливості практики приватного нотаріуса. Зокрема, мова йшла про процедуру складання та посвідчення заповіту, визначення його змісту та виконання волі заповідача.

Такі заняття дають можливість студентам не лише закріпити теоретичні знання, а й ознайомитись з їх практичним застосуванням нотаріусом.  Це суттєво урізноманітнює освітній процес і підвищує якість отриманої майбутніми правознавцями юридичної освіти.