• Приєднуйся:
  •  
22 бер. 2021 р.

19-20 березня у Києві Асоціація юридичних клінік України провела Весняний З'їзд та Форум «Розробки юридичних клінік у сфері захисту споживачів фінансових послуг». Юридичну клініку Дніпровського гуманітарного університету представляла декан факультету права та психології, кандидат юридичних наук, доцент, її керівник – Тетяна Алфьорова.

В перший день роботи Форуму було презентовано  навчальний посібник «Правнича клінічна освіта в Україні», підготовлений спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Програмою  USAID  «Нове правосуддя». Учасники з’їзду також заслухали звіт Правління Асоціації та обговорили результати роботи юридичних клінік України в 2020 році.

Протягом другого дня юридичні клініки представили свої результати та розробки у сфері захисту споживачів фінансових послуг. Вони  підготували майстер-класи з консультування, правопросвіти та діджиталізації роботи юридичних клінік:

  • енерджайзер Kahoot  «Знавець фінансових послуг»;
  • воркшопи «Фінансові лайфхаки: розумний кредит», «Ти і фінанси: Хто Кого?» та «Фінансові перегони»;
  • огляд комп'ютерної гри Safe Income Simulator.

Юридична клініка «Правова допомога» дуже вдячна Асоціації юридичних клінік України за організацію та проведення цікавого та продуктивного Весняного форуму 2021.

Будемо з нетерпінням чекати наступних зустрічей!