10 березня, у межах системи забезпечення якості освіти Дніпровського гуманітарного університету, відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Право» першого (бакалаврського) рівня Тетяни Алфьорової, завідувача випускової кафедри Тетяни Лежнєвої та начальника навчально-методичного відділу Олени Акімової зі студентами, які навчаються за цією програмою.
Основними темами заходу були якість освітніх послуг, принципи академічної доброчесності, а також право здобувачів на вибір вільної траєкторії навчання як у формальній, так і неформальній освіті. Великого інтересу набули питання щодо можливості та процедур урахування під час навчання в ДГУ результатів, отриманих студентами у неформальній освіті.
Студенти взяли активну участь в обговоренні принципів академічної доброчесності та практико-орієнтованого навчання.