Згідно з наказом ректора університету від 28.01.2021 № 07-02 освітній процес у весняному семестрі розпочнеться з 15.02.2021 у змішаній (очно-дистанційній) формі.
Лекції проводитимуться за розкладом навчальних занять дистанційно у синхронному режимі з використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів відеозв’язку, семінарські та практичні заняття – в очному режимі з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог та карантинних обмежень.
Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті університету та у мессенджерах.
Адміністрація університету