27 трав. 2021 р.

Відповідно до спільного наказу Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 09.04.2021 № 159/0/212-21//30 «Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році в Дніпропетровській області» з 28 травня по 15 червня 2021 року у Дніпровському гуманітарному університеті пройде зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Інформуємо, що під час проведення ЗНО 28.05.2021 р., 01.06.2021 р., 04.06.2021 р. та 15.06.2021 р. доступ осіб, які не приймають участі в процедурі проведення ЗНО, до навчальних та адміністративних приміщень університету буде заборонено з 8 год. до 15 год. 30 хв.!

Проведення запланованих освітніх заходів у зазначені дні з 9 год. до 15 год. 30 хв. буде здійснюватися згідно розкладу з використанням технологій дистанційного навчання.

Від Дніпровського гуманітарного університету в якості персоналу пункту проведення ЗНО будуть задіяні 23 працівники.

Протягом травня відбулося навчання та інструктажів осіб, які залучаються до процедур ЗНО-2021 у пунктах проведення ЗНО. Були розглянуті питання:

• основні нормативно-правові документи, що регулюють проведення ЗНО та особливості його проведення в поточному році;
  • права та обов’язки учасників ЗНО;
  • дотримання вимог до роботи з персональними даними учасників ЗНО та працівників, які залучатимуться до роботи в пункті ЗНО;
  • особливості діяльності старших інструкторів, інструкторів, чергових в аудиторіях та місцях чергування за чинним регламентом роботи пункту ЗНО;
  • контроль наявності безпечних умов для проведення ЗНО в аудиторіях/місцях чергування;
  • порядок дій старших інструкторів, інструкторів та чергових у разі виникнення нестандартних ситуацій під час проведення ЗНО;
  • ообливості процедури ЗНО в поточному році.

Після завершення навчання та інструктажу, всі задіяні в процедурі проведення ЗНО працівники успішно пройшли сертифікацію на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.