13 квіт. 2021 р.

Розпочала свою роботу експертна група з акредитації освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» у складі:

• Маковія Віктора Петровича, кандидата юридичних наук (Одеський державний університет внутрішніх справ) – керівник експертної групи;
  • Січко Дмитра Сергійовича, кандидата юридичних наук (Чорноморський національний університет імені Петра Могили);
  • Ковальчука Назара Сергійовича (Львівський національний університет імені Івана Франка, здобувач вищої освіти).

Відбулася перша зустріч експертної групи з ректором Дніпровського гуманітарного університету доктором юридичних наук, доцентом Кириченком Олегом Вікторовичем, проректором з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи кандидатом філологічних наук, доцентом Поляковою Світланою Василівною та проректором з економічних питань Зайцевою Жанною Аркадіївною.

Ця зустріч налаштувала учасників акредитаційного процесу на плідну роботу, активну співпрацю та дала старт акредитаційній експертизі освітньо-професійної програми.

Колектив Дніпровського гуманітарного університету бажає всім учасникам важливого заходу професійної витримки, взаєморозуміння та успішних результатів!