ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
29 груд. 2020 р.

 

ДОРОГІ СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ!

 

Вітаю Вас від щирого серця з Новим 2021 роком!

Новий рік – неповторне і особливе свято, сповнене родинного тепла і святкового настрою, приємних подарунків і дружніх побажань. Це – час радісного спілкування з близькими людьми і справжньої зимової казки, яка зігріває серця.

Минулий, 2020 рік, приніс багато позитивів у роботу університету. Тривала педагогічна і наукова робота, втілювалися в життя нові плани, відбувалися різноманітні заходи. Наш колектив продовжував розвивати академічні традиції.

Через складну карантинну ситуацію в Україні і світі, університет був вимушений перейти на дистанційну форму навчання. Ми з честю впоралися з новим викликом залучивши нові інформаційні технології. Якість навчання була забезпечена педагогічною майстерністю та досвідом наших викладачів.

Ми зберегли відчуття єдиної університетської родини, тісний зв’язок з якою має кожен студент і викладач, навіть перебуваючи далеко від alma mater.

Тож хочу побажати усім Вам у Новому році подолання труднощів, міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, невичерпної енергії і наснаги, задоволення від роботи і творчого натхнення! Бажаю студентам вдалої сесії, хороших оцінок і гарних друзів, педагогам – нових звершень на ниві освіти і науки та реалізації усіх задумів!

Щастя і успіху Вам у Новому, 2021-му році!

 

В.о. ректора 
Дніпровського гуманітарного університету
Олег КИРИЧЕНКО