Відповідно до наказу в.о. ректора університету від 10 грудня 2020 року № 79-02, аудиторні заняття та заліково-екзаменаційна сесія у студентів денної форми здобуття освіти проводитимуться за очною формою з 14 по 24 грудня 2020 року.
Навчально-екзаменаційні сесії у студентів заочної форми здобуття освіти проводитимуться за очно-дистанційною формою з 14 по 31 грудня 2020 року.
Заняття відбуватимуться за затвердженим розкладом навчальних занять на 1 семестр 2020-2021 навчального року для студентів.
Ознайомитися з розкладами занять можна на сторінці, заліково-екзаменаційних сесій - на сторінці.
Наступний тиждень - ЗНАМЕННИК!
Нагадуємо про необхідність дотримання карантинних вимог!
Навчально-методичний відділ