У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з метою запобігання захворювань серед співробітників та здобувачів вищої освіти університету, керуючись рекомендаціями щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання, наданими в листі Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1/9-576, ректоратом університету прийнято рішення щодо продовження дистанційного навчання для студентів денної форми здобуття освіти та проведення навчально-екзаменаційних сесій у студентів заочної форми здобуття освіти за очно-дистанційною формою до 29 листопада 2020 року, про що в.о. ректора університету підписано відповідний наказ.