13 жовт. 2020 р.

13 жовтня 2020 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулась важлива подія – вибори голови Студентської ради ДГУ.

У виборах взяли участь два кандидати – Артем Мороз та Данило Просмушкін. Переміг Артем Мороз, здобувши підтримку 84 відсотків студентів – учасників голосування. Його суперник Данило Просмушкін отримав лише 15 відсотків голосів. Один відсоток бюлетенів виявилися зіпсованими та були визнані недійсними.

Отже, за результатами голосування на посаду голови Студентської ради університету на другий строк обрано Артема Мороза.

Вітаємо Артема і бажаємо йому нових звершень та успіху у розвитку студентського самоврядування в нашій Альма-матер.

Ми щиро вдячні усім студентам, хто проявив небайдужість до майбутнього університетської студради та проголосував. Велика подяка й тим, хто підтримував кандидатів онлайн. Дякуємо вам за те, що ви з нами!