ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
30 трав. 2020 р.

У місті Дніпро 27 травня 2020 року в форматі он-лайн відбувся Перший Міжрегіональний науково-практичний форум «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти», який об’єднав представників професійної спільноти, закладів освіти та громадського сектору.

Головна мета – обговорення важливих проблемних питань щодо протидії насильству в закладах освіти та визначення основної тенденції взаємодії установ та організацій з цього питання.

Організаторами Форуму виступили Координаційний центр із надання правової допомоги, мережа правових клубів PRAVOKATOR, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Університет митної справи та фінансів, Дніпровський гуманітарний університет, Університет імені Альфреда Нобеля.

Приємно відзначити, що Дніпровський гуманітарний університет виступав не тільки в ролі співорганізаторів заходу, а й активним учасником. У форумі взяли участь науково-педагогічні працівники: Алфьорова Т.М., Легка О.В., Лабенська Л.Л., Гарець Н.О., Корсунська В.В., студентська молодь денної та заочної форми навчання факультетів психології (Зуб Е., Королева А., Ренкас О., Ясенова О.) та юридичного факультету (Літау Д., Лясковська Л.).

Однією з ознак цього форуму була спільна наукова співпраця викладачів та студентів, яка відображена у вигляді публікацій у збірнику «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти».

Крім цього, всі бажаючі мають можливість переглянути форум на каналі YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=vHKJ5OFY1BQ&list=LLuiLoMsISKmflrhvQHcvr8g&index=6&t=0s

Ми сподіваємося, що роботу буде продовжено вже восени 2020 року.

Матеріали Першого Міжрегіонального науково-практичного форуму «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти»

Збірник публікацій конференції