• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
Лабенська Лілія Леонідівна
кандидат юридичних наук, доцент,
доцент кафедри права

З 1993 по 2003 рік працювала на посаді оперуповноваженого ДСБЕЗ Мелітопольського РВ УМВС України в Запорізькій області.

В 2000 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України, та отримала диплом спеціаліста «з відзнакою». Того ж року вступила до ад’юнктури Національної академії внутрішніх справ України.

В червні 2004 року, достроково, захистила дисертаційне дослідження на тему «Правовий статус депутатів місцевих рад» (спеціальність 12.00.02 конституційне право, муніципальне право).

З червня 2003 по грудень 2010 року – доцент кафедри конституційного та міжнародного права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Під час перебування на посаді зробила вагомий внесок у розробку навчально-методичного забезпечення викладання таких дисциплін кафедри за кредитно-модульною системою організації навчального процесу як: «Конституційне право України», «Судові та правоохоронні органи України», «Забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності».

Є автором більш ніж 30 наукових та навчально-методичних праць.

З січня 2011 року по т.ч. займає посаду доцента кафедри права Дніпровського гуманітарного університету.

Викладає навчальні дисципліни: «Конституційне право України», «Державне право зарубіжних країн», «Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні», «Порівняльне конституційне право», «Теорія держави і права».

Сфера наукових інтересів: історія розвитку та становлення місцевого самоврядування в Україні; дослідження окремих елементів статусу депутатів місцевих рад та представницьких органів місцевого самоврядування; теоретичні аспекти забезпечення прав людини.

Здійснює наукове керівництво наукового гуртка кафедри права «Правознавець».