• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
13 вер. 2021 р.

9 вересня 2021 року в актовій залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка відбувся з'їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ, який було скликано за ініціативи Генерального прокурора України.

Для участі у з’їзді було обрано 113 делегатів, з яких присутніх – 107. У роботі з’їзду від університету взяла участь проректор з навчальної та наукової роботи кандидат юридичних наук, доцент Алфьорова Тетяна Миколаївна.

Основною метою з’їзду було визначення кандидатів та обрання членів до складу Ради прокурорів України та відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження.

Шляхом таємного голосування на з’їзді було призначено двох членів до складу Ради прокурорів України –  Шайтуро Ольгу Павлівну та Шило Ольгу Георгіївну.

Та двох членів до відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження – Житнього Олександра Олександровича, Захарову Олену Семенівну.

Нагадаємо, Рада прокурорів є вищим органом прокурорського самоврядування у період між всеукраїнськими конференціями прокурорів. До складу Ради прокурорів входять тринадцять осіб, з яких: два представники (прокурори) від Генеральної прокуратури України; чотири представники (прокурори) від регіональних прокуратур; п’ять представників (прокурорів) від місцевих прокуратур та два представника (вчені), які призначені з’їздом представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ.