• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
4 квіт. 2021 р.

Призупинення роботи освітніх закладів – складне завдання не лише для педагогів та батьків, але і для дітей та молоді. Виконуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, освітні заклади міста Дніпра спрямували свою роботу на отримання знань учасниками освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

Програма «Грані» 34 телеканалу, яка проходила 31 березня і була  присвячена дослідженню переваг та недоліків освіти онлайн в період пандемії коронавірусної інфекції, викликала велику цікавість у глядачів.

Серед запрошених фахівців-освітян в дискусії взяла участь старший викладач кафедри психології Дніпровського гуманітарного університету Вікторія Корсунська, яка висловила свою думку та надала рекомендації щодо організації освітнього процесу в домашніх умовах. Педагог, зокрема, розповіла, що спочатку дистанційна форма навчання викликала занепокоєння у студентів. Але швидко зʼясувалося, що вона є багатофункційною, загальнодоступною. Дистанційна освіта зосереджено на повній віддаленій освіті та значною мірою полягає у самостійній роботі здобувача. Бажаємо учасникам освітнього процесу організувати своє навчання відповідно до розкладу занять та успішно завершити 2020 – 2021 навчальний рік.