• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
4 бер. 2021 р.

3 березня 2021 року в холі Дніпровського гуманітарного університету відбулася презентація виставки картин «Талановиті жінки ДГУ», присвяченої Міжнародному жіночому дню.

Роботи співробітниць і гостей університету, створені з використанням бісеру, представляють увесь спектр жанрів цього напрямку образотворчого мистецтва. Тут можна побачити портрети, біблійні образи, пейзажі та натюрморти. Різноманітна й техніка виконання творчих задумів майстринь: є картини як вишиті бісером, так і «намальовані» ним.

Основні сюжети вишивок – краєвиди й жіночі образи. На багатьох картинах також зображено квіти. Усі роботи є справжніми шедеврами, що вражають своєю вишуканістю, колоритністю і досконалістю. Сповнені світлим настроєм, гармонійністю і поетичністю, багаті на ніжні сонячні й світлі кольори, полотна проникнуті неймовірною любов'ю до життя і всього прекрасного в ньому.

Виставку створено за ініціативи керівництва Дніпровського гуманітарного університету та колективу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Тепер педагоги, студенти і відвідувачі зможуть доторкнутися до цікавого виду мистецтва та побачити на власні очі розмаїття таланту жінок-художників.

 

Дорогі жінки, щиро вітаємо зі світом 8 Березня!

Весни в душі й любові в серці!