• вул. Єрмолової, 35, м. Дніпро, Україна
  • +38 (056) 767-35-24
  • mail@dgu.edu.ua
  • Приєднуйся:
  •  
3 бер. 2021 р.
3 березня 2021р. у приміщенні зали засідань Вченої ради відбулася онлайн зустріч із Людівін Естьєн, спостерігачем і координаторкою з гендерних питань та Анною Фесенко старшою асистенткою відділу преси і публічної інформації Спеціальної Моніторингової Місії Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) в Україні. Тема заходу, приуроченого Міжнародному жіночому дню, – «Знайомство з СММ ОБСЄ. Гендерні аспекти та ролі жінок у вирішенні конфліктів».                               

 

У зустрічі взяли участь педагоги і студенти Дніпровського гуманітарного університет, які зацікавилися діяльністю Спеціальної Моніторингової Місії Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі та актуальною для нашої країни темою ролі жінок у вирішенні конфліктів та подоланні їх наслідків. Присутні також отримали корисну інформацію з  питань гендерної  політики.
Зокрема, доповідач зупинилася на Резолюції № 1325 «Жінки, мир, безпека», яку Рада Безпеки ООН прийняла у 2000 році та у якій визнається особливий вплив війни на жінок та міститься заклик до рівної та повноцінної участі жінок як активних агентів миру та безпеки.

Пані Фесенко презентувала книгу «Жінки на лінії зіткнення»,  у якій зібрані історії видатних жінок – громадських діячок і спостерігачок СММ ОБСЄ, які щодня працюють на Сході України.
У межах зустрічі спікери влаштували для молоді спеціальну вікторину після презентації книги. Найактивнішим вручили призи.